GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffekoppar 9614006
*
nr 961 4006
Kaffekoppar
12 delar, Karlskrona / Uppsala Ekeby
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:21:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/4 19:16:40
1
Vinnande bud
5/5 15:22:22
1
justering av budtak
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffegods kaffekopp kaffekoppar kaffeservis kaffeservisdelar karlskrona uppsala ekeby
-
8324 Kaffeservis
35 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 15 koppar..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:56
-
3198 Kaffeservis
Rosenthal, Maria Björnbär, ca 30 del
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:38
-
3020 Kaffeservisdelar
25 delar, Upsala-Ekeby, Karlskrona, 10 kaffekoppar..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:53
-
3013 Kaffeservisdelar
8 delar, Royal Copenhagen + Bing & Grøndahl, Musse..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:06
-
3108 Mocka / kaffek..
22 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 9 st mock..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:45
*
Kaffekoppar
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4006
Kaffekoppar
12 delar, Karlskrona / Uppsala Ekeby
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/4 19:16:40 | 1 | Vinnande bud |
5/5 15:22:22 | 1 | justering av budtak |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffegods kaffekopp kaffekoppar kaffeservis kaffeservisdelar karlskrona uppsala ekeby
-
8324 Kaffeservis
35 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 15 koppar..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:56 -
3198 Kaffeservis
Rosenthal, Maria Björnbär, ca 30 del
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:38 -
3020 Kaffeservisdelar
25 delar, Upsala-Ekeby, Karlskrona, 10 kaffekoppar..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:53
-
3013 Kaffeservisdelar
8 delar, Royal Copenhagen + Bing & Grøndahl, Musse..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:06 -
3108 Mocka / kaffek..
22 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 9 st mock..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:45